Vrijheidscolleges door Corona verplaatst

nieuws

Four Freedoms Meet Up en Tour verplaatst naar april 2021

nieuws

Kidscollege Dieuwertje Blok

Naar de agenda

Vrijheidscollege Sinan Can

Naar de agenda

Vrijheidscollege Femke Halsema

Vrijheidscollege Massih Hutak op MBO Utrecht

Naar de agenda

Vrijheidscolleges 2020

In de aanloop naar en op 5 mei delen onderstaande sprekers hun visie op vrijheid. Omdat het in 2020 75 jaar geleden is dat Nederland werd bevrijd, zijn er dit jaar meer colleges dan ooit; ruim 70 colleges in bibliotheken en musea, op scholen, diverse podia en bevrijdingsfestivals. In verband met de corona-uitbraak worden alle Vrijheidscolleges t/m 1 juni 2020 zoveel mogelijk verplaatst naar een later tijdstip dit jaar. Houd de agenda in de gaten!

di 07
apr

Robert Vuijsje VERPLAATST

20:00 • 't Beest, Goes
di 07
apr

Danny Ghosen VERPLAATST

20:00 • de bblthk Wageningen
wo 08
apr

Natascha van Weezel VERPLAATST

11:00 • Bibliotheek Het Kruispunt, Barendrecht
wo 08
apr

Liesbeth Zegveld VERPLAATST

20:00 • Bibliotheek Aan Zet, Papendrecht
do 09
apr

Natascha van Weezel VERPLAATST

09:30 • Memory Museum, Nijverdal
Besloten
vr 10
apr

Shirin Musa VERPLAATST

Inclusief diner • 17:00 • Vadercentrum Adam, Den Haag
vr 10
apr

Robert Vuijsje VERPLAATST

19:30 • Bibliotheek Neude, Utrecht
di 14
apr

Angelique Houtveen VERPLAATST

09:30 • Cibap College, Zwolle
di 14
apr

Four Freedoms Meet Up VERPLAATST

Ontmoet de winnaars van de Four Freedoms Awards • 15:00 • Nieuwe Kerk Middelburg
di 14
apr

Philip Freriks VERPLAATST

20:00 • Bibliotheek Wateringse Veld, Den Haag
di 14
apr

Maria Ressa: Four Freedoms Tour VERPLAATST

21:00 • Universiteit Wageningen
wo 15
apr

Sinan Can VERPLAATST

10:00 • Drenthe College, Assen
Besloten
wo 15
apr

Leoluca Orlando: Four Freedoms Tour VERPLAATST

10:00 • Burgerzaal Middelburg
wo 15
apr

Sander de Kramer: Four Freedoms Tour VERPLAATST

12:30 • MBO Deltion, Zwolle
wo 15
apr

Dieuwertje Blok VERPLAATST

Kidscollege • 15:00 • Ontmoetingscentrum De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
wo 15
apr

Azza Karam: Four Freedoms Tour VERPLAATST

Coreferent Natascha van Weezel • 15:30 • VU, Amsterdam
wo 15
apr

Leoluca Orlando: Four Freedoms Tour VERPLAATST

16:00 • Groninger Forum, Groningen
wo 15
apr

Philip Freriks AFGELAST

20:00 • Fries Museum, Leeuwarden
wo 15
apr

Azza Karam: Four Freedoms Tour VERPLAATST

Coreferent Natascha van Weezel • 20:00 • Vredespaleis Den Haag
do 16
apr

Robert Vuijsje VERPLAATST

10:00 • MBO College Zuid, Amsterdam
Besloten
do 16
apr

Sander de Kramer: Four Freedoms Tour VERPLAATST

10:30 • MBO Scalda, Middelburg
do 16
apr

Angelique Houtveen VERPLAATST

14:30 • HZ University of Applied Sciences Vlissingen
Besloten
do 16
apr

Danny Ghosen VERPLAATST

16:00 • Windesheim Almere
do 16
apr

Sinan Can VERPLAATST

20:00 • Heerhugowaard
do 16
apr

Azza Karam: Four Freedoms Tour VERPLAATST

Coreferent: Natascha van Weezel • 20:00 • Maastricht
vr 17
apr

Philip Freriks VERPLAATST

20:00 • ZB| Planbureau en Bibliotheek van Zeeland, Middelburg
za 18
apr

Dieuwertje Blok VERPLAATST

Kidscollege • 14:00 • Bibliotheek School 7, Den Helder
ma 20
apr

Dieuwertje Blok VERPLAATST

Kidscollege • 13:00 • Theater Kaleidoskoop Nieuwkoop
Besloten
ma 20
apr

Bilal Wahib VERPLAATST

20:00 • Energiehuis Dordrecht
di 21
apr

Dieuwertje Blok VERPLAATST

Kidscollege • 09:00 • Bibliotheek Aan Zet, Ridderkerk
Besloten
di 21
apr

Shirin Musa VERPLAATST

09:30 • MBO Utrecht
Besloten
di 21
apr

Bilal Wahib VERPLAATST

13:15 • Koning Willem 1 College, 's-Hertogenbosch
Besloten
wo 22
apr

Dieuwertje Blok VERPLAATST

Kidscollege • 14:00 • Bibliotheek Katwijk
wo 22
apr

Liesbeth Zegveld

VERPLAATST NAAR 28 OKTOBER • 20:00 • Bibliotheek Rotterdam
Reserveer
wo 22
apr

Robert Vuijsje VERPLAATST

20:00 • De Nieuwe Bibliotheek, Almere
wo 22
apr

Splinter Chabot AFGELAST

20:00 • Fries Museum, Leeuwarden
vr 24
apr

Shirin Musa VERPLAATST

15:00 • Museum de Lakenhal, Leiden
vr 24
apr

Sinan Can VERPLAATST

20:00 • Bibliotheek Oostland, Nootdorp
di 28
apr

Bilal Wahib VERPLAATST

20:00 • De bblthk Wageningen
wo 29
apr

Dieuwertje Blok VERPLAATST

Kidscollege • 14:00 • Boekenberg, Spijkenisse
wo 29
apr

Angelique Houtveen AFGELAST

Reserveren niet nodig • 20:00 • Fries Museum, Leeuwarden
wo 29
apr

Sinan Can VERPLAATST

20:00 • Bibliotheek Katwijk
do 30
apr

Danny Ghosen VERPLAATST

19:30 • OBA Zuid, Amsterdam
vr 01
mei

Splinter Chabot VERPLAATST

20:00 • Bibliotheek Bollenstreek, Noordwijk
za 02
mei

Natascha van Weezel VERPLAATST

15:00 • Infocentrum WO2, Nijmegen
za 02
mei

Philip Freriks VERPLAATST

20:00 • Bibliotheek Zuid-Hollandse Delta, Brielle
zo 03
mei

Philip Freriks VERPLAATST

20:00 • De bblthk Wageningen
ma 04
mei

Philip Freriks VERPLAATST

14:00 • Bibliotheek Westland, 's-Gravenzande
ma 04
mei

Natascha van Weezel VERPLAATST

Reserveren niet nodig • 18:30 • Stadhuis, Heerlen
di 05
mei

Sinan Can AFGELAST

Get Together for Freedom - inclusief lunch • 11:00 • Bevrijdingsfestival Brabant
di 05
mei

Danny Ghosen AFGELAST

11:30 • Befrijdingsfestival Fryslân
di 05
mei

Philip Freriks AFGELAST

12:00 • Bevrijdingsfestival Groningen
di 05
mei

Bilal Wahib AFGELAST

Reserveren niet nodig • 12:00 • Bevrijdingsfestival Overijssel
di 05
mei

Splinter Chabot AFGELAST

Reserveren niet nodig • 12:30 • Bibliotheek De Mariënburg, Nijmegen
di 05
mei

Shirin Musa AFGELAST

13:30 • Bevrijdingsfestival Zeeland
di 05
mei

Angelique Houtveen AFGELAST

Reserveren niet nodig • 14:00 • Bevrijdingsfestival Flevoland
di 05
mei

Robert Vuijsje AFGELAST

15:00 • Het Ketelhuis, Amsterdam
di 05
mei

Bilal Wahib AFGELAST

Reserveren niet nodig • 15:00 • Bevrijdingsfestival Utrecht
di 05
mei

Angelique Houtveen AFGELAST

16:30 • Het Ketelhuis, Amsterdam
di 05
mei

Splinter Chabot AFGELAST

Reserveren niet nodig • 17:15 • Bevrijdingsfestival Den Haag
wo 13
mei

Robert Vuijsje VERPLAATST

13:00 • Summa College, Eindhoven
Besloten
za 20
jun

Danny Ghosen

15:30 • Biesbosch Museumeiland
Binnenkort
wo 28
okt

Liesbeth Zegveld

20:00 • Bibliotheek Rotterdam
Reserveer